Rezervační formulář

Rezervační formulář vhodný pro kadeřnice, kosmetičky, nehtové studia, masáže, konzultační služby, pojišťovací agenty, pneuservisy a další. Umožní kdykoliv 24h denně vaším zákazníkům rezervovat si termín schůzky, nebo rezervaci služeb u vás.
 
Po obdržení rezervace vašeho zákazníka, můžete potvrdit termín, případně jej kontaktovat s náhradním termínem. Výrazně usnadní první kontakt s vaším novým zákazníkem, proto doporučujeme mít webové stránky doplněné o rezervační formulář.
 
Rezervační formulář by neměl chybět na žádných webových stránkách, poskytující služby zákazníkům.
Rezervační formuláře tvoříme pro živnostníky, samostatné podnikatele a malé firmy. Díky nízké ceně si ho může dovolit každý.
 
Za vytvoření rezervačního formuláře u nás, se platí pouze jednorázově za jeho vytvoření.
 
Pro rezervační formulář je nutné mít doménu a hosting. Pokud již máte webové stránky, formulář doplníme. Lze jej propojit se současnými webovými stránkami. Pokud webové stránky nemáte, bude nutné dokoupit doménu a hosting. Více než 12 let spolupracujeme s FORPSI (www.forpsi.com), proto registraci domén a hosting vždy registrujeme u této společnosti.  Cena je cca od 500 Kč/rok. V ceně jsou i e-maily.

CENA - REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Rezervační formulář (včetně grafiky, zhotovení, aktualizace na server)…………………………………………………….od 2.200 Kč +DPH
 
(cena je závislá na požadavcích zákazníka, požadovaný počet stran, doplňky apod. Většina webových stránek realizovaných u nás se pohybuje v ceně 6.900 – 8.000 Kč+DPH).
OBJEDNAT<<<

UKÁZKY VYBRANÝCH REALIZOVANÝCH FORMULÁŘŮ