Produktový web

Produktový web je vynikajícím propagačním nástrojem pro propagaci konkrétního výrobku či služby. Mnohem lépe se propaguje nejen na internetu, ale také off-line cestou (např. letáky, inzerce, plakáty, apod.)  Produktový web má výhodu v přehlednosti, protože celý web se může věnovat pouze jednomu výrobku nebo službě.

 

Produktové webové stránky mají obrovskou výhodu, že jsou dostupné 24h denně, kde si zákazník může přečíst kdykoliv podrobné informace o vašem produktu a ihned vás kontaktovat, případně objednat produkt, např. prostřednictvím objednávkového formuláře.
 
Vytvoříme vám moderní, funkční a reprezentativní webové stránky, které pomohou jednoduše a přehledně představit vaše služby zákazníkům. Samozřejmostí je konzultace ještě před samotnou výrobou webových stránek, případně návrh konkrétního řešení přímo pro vaše potřeby.
 
Zajistíme reklamu na internetu, včetně vytvoření reklamních bannerů, SEO pro lepší dohledání na internetu.
Produktové webové stránky tvoříme pro živnostníky, samostatné podnikatele a malé firmy od roku 2007. Díky nízké ceně si ho může dovolit prakticky každý.
 
Za webové stránky u nás, se platí pouze jednorázově za jeho vytvoření.
 
Až 98% našich zákazníků nepožadují častou aktualizaci produktových webových stránek (úprava textů, výměna nebo doplnění fotogalerie apod.), ale v případě potřeby, jsme připraveni provést úpravu do 48 hodin.

 

Pro webové stránky je nutné mít doménu a hosting. Více než 12 let spolupracujeme s FORPSI (www.forpsi.com), proto registraci domén a hosting vždy registrujeme u této společnosti.  Cena je cca od 500 Kč/rok. V ceně jsou i e-maily.

CENA - PRODUKTOVÝ WEB

Tvorba webových stránek (včetně grafiky, zhotovení webu, aktualizace na server)………………………………………..od 5.900 Kč +DPH
 
(cena je závislá na požadavcích zákazníka, požadovaný počet stran, doplňky apod. Většina webových stránek realizovaných u nás se pohybuje v ceně 5.900 – 9.500 Kč+DPH. Finální cena závisí na požadavcích zákazníka a náročnosti jednotlivých úprav).
OBJEDNAT<<<

UKÁZKA VYBRANÝCH REALIZOVANÝCH PRODUKTOVÝCH WEBŮ