POSTUP REALIZACE

Realizujeme webové stránky živnostníkům a malým firmám po celé České republice. A nemusíte ani jezdit k nám, vše lze řešit telefonicky a e-mailem. Vytvořili jsme již více než 118 webových stránek. 
 
U nás platíte pouze jednorázově za přípravu a realizaci webu, žádné měsíční poplatky.

 

Máte zájem o tvorbu nových webových stránek u nás? Připravili jsme jednoduchý postup objednávky webu pro zákazníky z kteréhokoliv koutu České republiky.

I. PROMYSLETE SI TYP WEBU A PŘIPRAVTE DATA

Předem si prosím promyslete, jakou službu byste rádi využili (firemní web, objednávkový formulář, nebo e-shop?).  Připravte si alespoň základní informace k webových stránkám (popis, fotografie, služby nebo produkty).
 
 
Pokud váháte a neumíte se rozhodnout, který web bude pro Vás nejlepší, můžete využít naši konzultačně-poradenské služby. Stačí použít formulář v odkaze CHCI PORADIT a náš konzultant Vás bude kontaktovat v pracovních dnech (mezi 14-16 hod.).
Konzultace je ZDARMA a trvá max. 30-60 minut.

II. OBJEDNEJTE TYP WEBU FORMULÁŘEM

Použijte formulář v odkaze OBJEDNAT a vyplňte formulář pro objednání webových stránek. V případě potíží, nás prosím kontaktujte na tel.: 603 770 539, nebo e-mail: weby@prodejniweby.cz
Ve formuláři si vyberte požadovanou službu:
 
Firemní web………………………………………………………od 6.900 Kč
E-shop………………………………………………………………od 9.900 Kč
Produktový web……………………………………………….od 5.900 Kč
Objednávkový formulář pro 1-15 produktů………od 4.500 Kč
Rezervační formulář……………………………………….. od 2.200 Kč
Registrační formulář………………………………………..od 2.900 Kč
 Ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

Zhruba do 3 pracovních dnů od přijetí objednávky  webu, Vás budeme kontaktovat s potvrzením a navrhneme nejbližší termín telefonické konzultace, kde probereme Vaše požadavky a přání na realizaci webu, probereme možnosti a další výhody.

III. ÚHRADA ZÁLOHY

Po konzultaci (telefonické, nebo osobní), budete vyzvání k vyplnění formuláře s fakturačními údaji pro realizaci webu. Cca do 3 pracovních dnů od přijetí oficiální objednávky, vám zašleme výzvu k úhradě zálohové faktury ve výši 50-80% z ceny objednaného produktu. Platba je bankovním převodem, nebo hotově na adrese naší kanceláře.
 

IV. PODKLADY A UPŘESNĚNÍ REALIZACE

Nejpozději do 3 pracovních dnů od úhrady zálohy, Vás budeme telefonicky kontaktovat s potvrzením objednávky a prodiskutujeme objednanou variantu webu. Telefonická konzultace je v rozsahu cca 30-60 minut (dle typu objednané služby a požadavkům zákazníka). Zároveň Vás vyzveme, abyste zaslali podklady (logo, texty, fotografie apod…vše, co chcete mít na stránkách uvedeno). 
 
Telefonické konzultace probíhají v pracovních dnech, vždy mezi 14-16.00 hod. Po telefonické konzultaci a vámi zaslaných podkladů, vytvoříme grafický návrh webu, případně připravíme podklady pro tvorbu webu. 

V. PŘÍPRAVA A REALIZACE

Zhruba do 10-15 pracovních dnů, Vám zašleme grafický návrh budoucí verze webu, případně zašleme náhled nejvhodnější varianty webu ke schválení. Drobné úpravy webu dle Vašeho přání jsou samozřejmostí.

 

Návrh budoucího webu či náhled nejvhodnější varianty můžeme dále konzultovat a dolaďovat. Zhruba do 15-30 pracovních dnů (dle vybrané varianty a požadavků) zrealizujeme finální verzi webu.

 

Před samotným spuštěním webu, shopu, nebo formuláře, Vám zašleme finální podobu ke schválení. Drobné úpravy dle přání zákazníka jsou samozřejmostí. Po schválení zákazníkem, bude web oficiálně spuštěn a zaslána výzva k úhradě zbývající částky za realizaci webu.

 

Nejpozději do 3 pracovních dnů od úhrady zbývající částky webu, Vám zašleme veškeré přístupové údaje (registroval-li se hosting, případně realizoval se e-shop).

PO ZHOTOVENÍ - SERVIS A ÚPRAVA WEBU

S následným servisem a úpravou webu se samozřejmě můžete obrátit na nás.  Ceny za úpravy jsou dle dohody. 
Jakékoliv požadované úpravy prosím zasílejte e-mailem:  weby@prodejniweb.cz, případně nás kontaktujte na tel.: 603 770 539.