Objednávkový formulář

Objednávkový formulář je vhodný, pokud zrovna nepotřebujete e-shop, ale chcete prodávat na internetu. Formulář pro prodej
1 až 15 druhů zboží nebo služeb,
zjednodušuje komunikaci se zákazníkem. Ten si může kdykoliv, 24h denně objednat vaše zboží nebo službu.

 

Zákazník snadno objedná zboží nebo služby přes formulář a vám na e-mail přijde objednávka se všemi potřebnými kontaktními údaji. 

 

Objednávkový formulář může být umístěný na vaší doméně, kterou můžete propagovat na internetu, na vizitkách, letácích, posílat e-mailem zákazníkům apod.  Samozřejmostí je konzultace ještě před samotnou výrobou webových stránek, případně návrh konkrétního řešení přímo pro vaše potřeby.

 

Objednávkový formulář může být propojený se současnými webovými stránkami vaší firmy.
Objednávkové formuláře tvoříme pro živnostníky, samostatné podnikatele a malé firmy od roku 2007. Díky nízké ceně si ho může dovolit prakticky každý.
 
Za vytvoření objednávkového formuláře u nás, se platí pouze jednorázově za jeho vytvoření.
 
Až 98% našich zákazníků nepožadují častou aktualizaci objednávkových formulářů (úprava textů, cen, fotografií apod.), ale v případě potřeby, jsme připraveni provést úpravu do 48 hodin.

 

Pro objednávkový formulář je nutné mít doménu a hosting s podporou PHP.  Pokud nemáte, zajistíme u nás. Více než 12 let spolupracujeme s FORPSI (www.forpsi.com), proto registraci domén a hosting vždy registrujeme u této společnosti.  Cena je cca od 500 Kč/rok. V ceně jsou i e-maily.

CENA - OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Objednávkový formulář (včetně grafiky, doplnění produktů, nastavení, aktualizace na server)……………………….od 4.500 Kč +DPH
 
(cena je závislá na požadavcích zákazníka, požadovaný počet stran, doplňky apod. Většina objednávkových formulářů realizovaných u nás se pohybuje v ceně 4.500 – 6.000 Kč+DPH).
OBJEDNAT<<<

UKÁZKA VYBRANÝCH REALIZOVANÝCH FORMULÁŘŮ