Firemní web

Firemní web se používá pro prezentaci firmy, produktů a služeb. Zákazníci na něm mohou nalézt ucelené informace o vašich službách nebo produktech, technické parametry,  kontaktní údaje, reference, fotogalerie, informace o vás, vaší historii, ale i informace, které mohou pomoci přesvědčit zákazníky, aby nakupovali právě u vás.

 

Firemní web může být propojený s kontaktním formulářem, rezervačním formulářem (např. má-li si zákazník rezervovat termín schůzky), nebo objednávkovým formulářem (pro prodej 1 až 15 výrobků nebo služeb).

 

Webové stránky mají obrovskou výhodu, že jsou dostupné 24h denně, kde si zákazník může přečíst informace o vašich službách a ihned vás kontaktovat, případně objednat produkty, či služby.
 
Vytvoříme vám moderní, funkční a reprezentativní webové stránky, které pomohou jednoduše a přehledně představit vaše služby zákazníkům. Samozřejmostí je konzultace ještě před samotnou výrobou webových stránek, případně návrh konkrétního řešení přímo pro vaše potřeby.
 
Za příplatek zajistíme reklamu na internetu, včetně vytvoření reklamních bannerů, nebo SEO pro lepší dohledání na internetu.
Firemní webové stránky tvoříme pro živnostníky, samostatné podnikatele a malé firmy již od roku 2007. Díky rozumné ceně, si ho může dovolit prakticky každý. Děláme weby tak, aby se nemusely neustále aktualizovat, byly dlouhodobě funkční a nadčasové. Tím šetříme váš čas i peníze.
 
Za webové stránky vytvořené u nás, se platí pouze jednorázově za jeho vytvoření.
 
Až 98% našich zákazníků nepožadují častou aktualizaci webových stránek (úprava textů, výměna nebo doplnění fotogalerie apod.), ale v případě potřeby, jsme připraveni provést úpravu do 48 hodin.
  
Pro webové stránky je nutné mít doménu a hosting. Více než 12 let spolupracujeme s FORPSI (www.forpsi.com), proto registraci domén a hosting vždy registrujeme u této společnosti.  Cena je cca od 500 Kč/rok. V ceně jsou i e-maily.

CENA - FIREMNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Tvorba webových stránek (včetně grafiky, zhotovení webu, aktualizace na server)…………………………………….od 6.900 Kč +DPH
 
(cena je závislá na požadavcích zákazníka, požadovaný počet stran, doplňky apod. Většina webových stránek realizovaných u nás se pohybuje v ceně 6.900 – 10.000 Kč+DPH. Finální cena je závislá na požadavcích zákazníka a náročnosti jednotlivých úprav nad rámec základu).
OBJEDNAT<<<

UKÁZKA VYBRANÝCH REALIZOVANÝCH FIREMNÍCH WEBŮ