E-shop

Chcete prodávat zboží na internetu, ale nechcete investovat statisíce do nového e-shopu?  Vytvoříme Vám funkční a úspěšný e-shop již za 9.900 Kč, vhodný zejména pro živnostníky a malé firmy. 

 

E-shop má obrovskou výhodu, že je dostupný 24h denně, kde si zákazník může prohlédnout veškerou nabídku vaší firmy a kdykoliv objednat zboží, které mu nabízíte.
 
Vytvoříme vám moderní, funkční a reprezentativní e-shop, na kterém budou vaší zákazníci rádi nakupovat. E-shop může mít stovky, nebo tisíce položek, které si velmi snadno, během pár vteřin doplníte, nebo kdykoliv upravíte přes jednoduchou administraci e-shopu.

 

Samozřejmostí je konzultace ještě před samotnou výrobou e-shopu, případně návrh konkrétního řešení přímo pro vaše potřeby.
 
Zajistíme za příplatek reklamu na internetu, včetně vytvoření reklamních bannerů, SEO pro lepší dohledání na internetu.
E-shopy tvoříme pro živnostníky, samostatné podnikatele a malé firmy. Díky nízké ceně a malého rizika, si ho může dovolit každý.
 
Za e-shop u nás, se platí pouze jednorázově za jeho vytvoření a nastavení.
 
E-shop si můžete dále upravovat sami, např. doplnění, mazání, nebo úprava jednotlivých produktů.
 
Pro e-shop je nutné mít doménu a hosting s podporou PHP. Více než 12 let spolupracujeme s FORPSI (www.forpsi.com), proto registraci domén a hosting vždy registrujeme u této společnosti.  Cena je cca od 500 Kč/rok. V ceně jsou i e-maily.

CENA - E-SHOP

Tvorba e-shopu (včetně grafiky, zhotovení e-shopu, aktualizace na server)………………………………………………..od 9.900 Kč +DPH
 
(cena je závislá na požadavcích zákazníka, požadovaný počet stran, doplňky apod. Většina e-shopů realizovaných u nás se pohybuje v ceně 9.900 – 24.000 Kč+DPH. Finální cena je závislá na požadavcích zákazníka a náročnosti jednotlivých úprav nad rámec základu).
OBJEDNAT<<<

UKÁZKA VYBRANÝCH REALIZOVANÝCH E-SHOPŮ